polski lekarz chicago

Polski lekarz rodzinny chicago

Polski lekarz rodzinny chicago Społeczność polska w Chicago odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu tkanki kulturalnej i społecznej miasta, a jeden z najważniejszych wkładów tej społeczności wnosi sektor opieki zdrowotnej. Polscy lekarze medycyny ogólnej w Chicago to nie tylko pracownicy służby zdrowia; Stanowią raczej istotny pomost pomiędzy polskim dziedzictwem a nowoczesną opieką medyczną w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki swoim zaawansowanym umiejętnościom medycznym oraz głębokiemu zrozumieniu polskiej kultury i języka lekarze ci zapewniają wyjątkowe usługi medyczne, które odpowiadają potrzebom dużej polskiej społeczności w Chicago.

Polski lekarz rodzinny chicago

Ich praktyki skupiają się holistycznie, zapewniając zintegrowaną opiekę zdrowotną obejmującą wiele aspektów zdrowia fizycznego i psychicznego. Oprócz zapewniania tradycyjnych metod leczenia, często odgrywają rolę w edukacji zdrowotnej i promowaniu profilaktyki chorób, co zwiększa świadomość zdrowotną wśród członków społeczności. Ich umiejętność skutecznego komunikowania się w języku ojczystym pacjentów buduje silne zaufanie i pomaga poprawić wyniki opieki zdrowotnej.

Polski lekarz rodzinny chicago
Polski lekarz rodzinny chicago
  • Beata Budziakowska +1-773-889-0355 3115 N. Harlem Ave. 201, Chicago
  • Robert BUDZIAKOWSKI 3115 North Harlem Avenue #201, Chicago +1-773-889-0355
  • Slawomir DABROWSKI 7447 W Talcott Ave Suite 448, Chicago +1-773-792 3306
  • Beata Danek 5545 N Milwaukee, Chicago +1-773-7928181

Polscy lekarze medycyny ogólnej w Chicago współpracują także z lokalnymi szpitalami i klinikami, zapewniając specjalistyczną opiekę medyczną, dbając o to, aby ich pacjenci otrzymali możliwie najlepszą opiekę medyczną. Poprzez aktywne uczestnictwo w wydarzeniach społecznych i lokalnych, polskich instytucjach przyczyniają się do wzmacniania więzi pomiędzy członkami społeczności i poprawy ogólnej jakości życia.

dr Sebastian Bagiński

Sebastian Bagiński jest polskim lekarzem rodzinnym mieszkającym w Chicago. Pracuje w Quincy Medical Group, gdzie praktykuje od 2014 roku. Dr Bagiński posiada certyfikaty w zakresie medycyny rodzinnej, geriatrii oraz hospicjum i medycyny paliatywnej wydane przez American Board of Family Medicine.

Uzyskał tytuł lekarza na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku w Polsce i odbył staż w zakresie medycyny rodzinnej w The Medical Center w Beaver w Pensylwanii. Jego rezydenturę w zakresie medycyny rodzinnej odbył w Lutheran Medical Center w Brooklynie w Nowym Jorku. Ponadto odbył staże w zakresie opieki paliatywnej w James J. Peters VA Medical Center w Bronksie w Nowym Jorku oraz w zakresie geriatrii w State University of New York w Brooklynie i Long Island Jewish Medical Center w New Hyde Park w Nowym Jorku.

W Chicago jego gabinet mieści się pod adresem 5341 North Osceola Avenue i jest znany ze swojej pracy w zakresie medycyny rodzinnej, zapewniając opiekę zróżnicowanej populacji pacjentów zarówno w języku angielskim, jak i polskim.

Dr Stanislaw Banas

Dr Stanislaw Banas jest lekarzem rodzinnym z siedzibą w Chicago, Illinois. Jest związany z Union Medical Center, gdzie praktykuje pod adresem 1657 W Adams St. Jest również związany z Mount Sinai Hospital/Sinai Children’s Hospital.

Dr Banas ma ponad 39 lat doświadczenia w dziedzinie medycyny i mówi wieloma językami, w tym po polsku, hiszpańsku i angielsku. Jego obszary praktyki obejmują ogólną medycynę rodzinną, zapewnianie kompleksowej opieki zdrowotnej osobom i rodzinom.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na wizytę, możesz skontaktować się z jego gabinetem w Union Medical Center:

  • Adres: 1657 W Adams St, Chicago, IL 60612
  • Telefon: (312) 829-1134

Dane te odzwierciedlają jego wieloletnie zaangażowanie w służbę społeczności, ze szczególnym uwzględnieniem dostępnej i wielojęzycznej opieki zdrowotnej.

Dr Beata Bednarska

Dr Beata Bednarska jest lekarzem rodzinnym z siedzibą w Chicago, Illinois. Praktykuje w klinice Beata S. Bednarska MD PC, która znajduje się pod adresem 7447 W Talcott Ave, Suite 505, w budynku Resurrection Professional Building. Dr Bednarska ma ponad 38 lat doświadczenia w medycynie, ukończyła studia medyczne w 1986 roku.

Jej klinika zapewnia szeroki zakres usług podstawowej opieki zdrowotnej, obsługując pacjentów w każdym wieku. Medycyna rodzinna jako specjalizacja integruje różne aspekty opieki zdrowotnej, w tym nauki biologiczne, kliniczne i behawioralne. Dr Bednarska biegle włada językiem angielskim i prowadzi swoją praktykę w regularnych godzinach pracy od poniedziałku do piątku.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz umówić się na wizytę, możesz skontaktować się z jej gabinetem pod numerem (773) 763-7522.

Agnieszka Bielecka

Agnieszka Bielecka jest lekarzem rodzinnym z siedzibą w Chicago, Illinois. Praktykuje pod adresem 3020 N Narragansett, Chicago i biegle posługuje się językiem polskim i angielskim. Aby umówić się na wizytę, można się z nią skontaktować pod numerem telefonu +1-773-836-8190​.

Ponadto, inna Agnieszka Bielecka jest starszym prawnikiem specjalizującym się w obronie odszkodowań pracowniczych w Kalifornii. Ma solidne doświadczenie prawnicze, ukończyła z wyróżnieniem Lincoln Law School of Sacramento i Uniwersytet Gdański, uzyskując tytuł magistra prawa polskiego. Jej praktyka prawnicza koncentruje się na obronie pracodawców, ubezpieczycieli i administratorów zewnętrznych​.

Na koniec jest jeszcze Agnieszka Bielecka, która pracuje jako asystentka badawcza w dziale Europy i Azji Środkowej w Human Rights Watch. Mieszka w Londynie, ma bogate doświadczenie w organizacjach międzynarodowych i posiada dyplomy Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Cambridge, SOAS University of London i University College London​.

Dr Anna Birn-Forys

Dr Anna Birn-Forys jest lekarzem rodzinnym z siedzibą w Chicago, Illinois. Ma ponad 41 lat doświadczenia w medycynie rodzinnej, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Gdańsku w 1983 roku. Dr Birn-Forys posiada certyfikat American Board of Family Medicine.

Praktykuje w Central Medical Clinic of Chicago, zlokalizowanej przy 5605 W Gunnison St, Chicago, IL 60630. Klinika obsługuje północno-zachodnią część Chicago od 1992 roku i zapewnia różne usługi medyczne, w tym podstawową opiekę zdrowotną i badania lekarskie imigracyjne. Dr Birn-Forys jest również wyznaczona przez US Citizenship and Immigration Services (USCIS) do przeprowadzania obowiązkowych badań lekarskich imigracyjnych dla osób ubiegających się o zieloną kartę.

Dr Birn-Forys akceptuje Medicare i jest powiązana z kilkoma szpitalami, w tym Presence Resurrection Medical Center i Presence Our Lady of the Resurrection Medical Center w Chicago (Healthcare6). Mówi biegle po angielsku, a jej praktyka wspiera pacjentów w języku polskim i hiszpańskim. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje lub umówić się na wizytę, możesz skontaktować się z jej biurem pod numerem (773) 545-2525.

Dr Stanisław Bryjak

Dr Stanisław Bryjak jest lekarzem rodzinnym z siedzibą w Chicago, Illinois. Praktykuje od ponad 25 lat i jest związany ze Swedish Hospital i Northshore University Healthsystem. Dr Bryjak ukończył studia medyczne w Jagiellonian University Medical College w Krakowie w Polsce w 1998 roku.

Specjalizuje się w medycynie rodzinnej i osteopatycznej medycynie manipulacyjnej, zapewniając kompleksową opiekę pacjentom w każdym wieku. Jego zainteresowania kliniczne obejmują medycynę zapobiegawczą i kompleksową opiekę rodzinną. Dr Bryjak jest znany ze swojego holistycznego podejścia, które obejmuje uwzględnianie czynników związanych ze stylem życia w opiece nad pacjentem.

Dr Bryjak praktykuje w Swedish Covenant Medical Group, zlokalizowanym pod adresem 5215 N California Avenue, Suite 603, Chicago, IL 60625. Obecnie przyjmuje nowych pacjentów i mówi zarówno po angielsku, jak i po polsku. Aby umówić się na wizytę, można skontaktować się z jego gabinetem pod numerem (773) 878-3627​.

Podsumowując, polscy lekarze medycyny ogólnej w Chicago reprezentują wspaniały model integracji kulturowej i zawodowej, ponieważ dodają opieki zdrowotnej w mieście charakterystyczny ludzki wymiar oraz odzwierciedlają wartości doskonałości i zaangażowania, które charakteryzują polską społeczność.

Previous post
polski lekarz chicago : Twoja Droga do Zdrowia w Ojczystym Języku
Next post
Polski neurolog chicago

Dodaj komentarz