Polscy prawnicy

Polski adwokat Bielefeld – Adresy + numery

Polski adwokat Bielefeld, polscy prawnicy w Bielefeld stanowią wybitny pomost prawny pomiędzy polskim społeczeństwem a niemieckim systemem prawnym, świadcząc specjalistyczne usługi prawne mające na celu zaspokojenie potrzeb Polonii w mieście i okolicach.

Ich rola nie ogranicza się wyłącznie do udzielania porad prawnych, ale rozciąga się na reprezentowanie klientów przed sądami i udzielanie pomocy w skomplikowanych kwestiach prawnych, takich jak prawo rodzinne, prawo pracy i kwestie handlowe.

Polski adwokat Bielefeld

Jedną z głównych zalet, jakie oferują Polski adwokat Bielefeld, jest możliwość porozumiewania się w ojczystym języku klienta, co zwiększa wzajemne zrozumienie i zmniejsza ryzyko nieporozumień wynikających z bariery językowej.

Ponadto głęboka znajomość polskiego i niemieckiego systemu prawnego pozwala im oferować innowacyjne rozwiązania prawne, dostosowane do kontekstu kulturowego i prawnego swoich klientów.

Polski adwokat Bielefeld
Polski adwokat Bielefeld

Ta grupa prawników ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego, czy to poprzez świadczenie prewencyjnych porad prawnych, aby uniknąć problemów przed ich wystąpieniem, czy też poprzez zapewnienie wsparcia i rzecznictwa w istniejących sprawach prawnych.

Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy Polakom mieszkającym w Bielefeld coraz łatwiej jest dochodzić sprawiedliwości oraz skutecznie i sprawnie bronić swoich praw.

Dariusz Balicki

 1. Dariusz Balicki to doświadczony Polski adwokat Bielefeld.
 2. Urodził się w 1977 roku w Katowicach, Polska.
 3. Po ukończeniu Görres-Gymnasium w Düsseldorfie w 1998 roku, odbył służbę cywilną w służbach ratunkowych miasta Düsseldorf w latach 1999-2000.
 4. Jego studia prawnicze odbył na Uniwersytecie w Bielefeld, gdzie zdobył pierwsze państwowe egzaminy prawnicze w 2006 roku, a następnie drugie egzaminy w 2009 roku.
 5. Balicki odbył aplikację prawniczą w okręgu sądowym Landgericht Detmold w latach 2007-2009 i uzyskał uprawnienia adwokackie w 2010 roku.
 6. Od tego czasu Dariusz Balicki prowadzi praktykę prawniczą w Bielefeld, oferując usługi prawne zarówno w języku niemieckim, jak i polskim.
 7. Specjalizuje się w szerokim zakresie dziedzin prawnych, co czyni go wartościowym doradcą dla polskiej społeczności w Niemczech.
 8. Jego kancelaria mieści się pod adresem Osnabrücker Straße 49a, 33649 Bielefeld.
 9. Można się z nim skontaktować telefonicznie pod numerem +49 521 923 85 65 lub mailowo na adres info@ra-balicki.de​

Piotr Jankowski

 1. Piotr Jankowski Polski adwokat Bielefeld jest bardzo doświadczonym prawnikiem mieszkającym w BIELEFELD w Niemczech, z ponad 15-letnią praktyką zawodową.
 2. Specjalizuje się w prawie karnym, prawie rodzinnym oraz prawie cywilnym i gospodarczym, świadcząc usługi w języku niemieckim i polskim, co jest szczególnie korzystne dla klientów polskojęzycznych w regionie.
 3. Wykształcenie Jankowskiego obejmuje złożenie egzaminów państwowych w Berlinie i Monachium, a praktykę adwokacką rozpoczął w 2006 roku.
 4. Jego kancelaria znana jest z kompleksowego doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej, dbając o to, aby klienci otrzymywali zindywidualizowane wsparcie w ich języku ojczystym, co ułatwia lepszą komunikację i zrozumienie zagadnień prawnych.

Betzendahl & Kaiser

 1. Betzendahl & Kaiser Polski adwokat Bielefeld to renomowana kancelaria prawna z Bielefeld.
 2. specjalizująca się w kilku dziedzinach prawa, ze szczególnym naciskiem na świadczenie eksperckich usług prawnych w Arbeitsrecht (prawo pracy), Familienrecht (prawo rodzinne), Baurecht (prawo budowlane) i Vertragsrecht (prawo umów prawo).
 3. ADWOKAT Andreas Kaiser jest kluczowym prawnikiem Kancelarii, posiadającym tytuły Fachanwalt für Arbeitsrecht (prawnik specjalizujący się w prawie pracy) i Fachanwalt für Familienrecht (prawnik specjalizujący się w prawie rodzinnym).
 4. Posiada również doświadczenie w zakresie prywatnego prawa budowlanego, prawa umów i prawa łowieckiego.
 5. Urodzony w 1963 r. w Unna w Westfalii, Andreas Kaiser posiada bogate wykształcenie i doświadczenie zawodowe, obejmujące studia na Westfälische Wilhelms Universität w Münster oraz pracę jako asystent naukowy na Uniwersytecie w Münster.
 6. Klaus Betzendahl specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie rzeczowym, prawie umów i prawie spadkowym.
 7. W skład Kancelarii wchodzą także inni prawnicy, m.in. Angelika Gawlik i Dariusz Balicki, którzy oferują specjalistyczną wiedzę z zakresu m.in. prawa socjalnego, prawa karnego i prawa drogowego.

Betzendahl & Kaiser szczyci się spersonalizowaną obsługą i kompleksowym wsparciem prawnym. Zajmują się wszystkim, od postępowań rozwodowych po planowanie majątku, zapewniając swoim klientom ukierunkowane porady i skuteczną reprezentację. Podejście firmy podkreśla znaczenie proaktywnego rozwiązywania problemów prawnych, aby uniknąć komplikacji i zoptymalizować wyniki

Previous post
Polski adwokat Stuttgart – Adresy + numery
Next post
Polski adwokat Mannheim – Adresy + numery

Dodaj komentarz