Polscy prawnicy

Polski adwokat saarland

Polski adwokat saarland  saarland, jeden z małych krajów związkowych Niemiec, jest domem dla rosnącej społeczności polskiej. W tym kontekście rola polskich prawników w Kraju Saary wyróżnia się jako integralna część wspierania i kierowania tą społecznością.

Prawnicy ci oferują Polakom szczególne korzyści, łącząc głębokie zrozumienie niemieckiego systemu prawnego z doświadczeniem w zakresie polskich przepisów i regulacji, tworząc pomost prawny ułatwiający Polakom przejście do życia w Niemczech.

Polski adwokat saarland

Polscy prawnicy w saarland to nie tylko doradcy prawni; Są raczej partnerami kulturowymi i językowymi, którzy rozumieją wyzwania związane z integracją z nowym społeczeństwem. Świadczą różnorodne usługi prawne obejmujące takie obszary, jak imigracja, praca, nieruchomości i sprawy karne, dając Polakom pewność i pewność w kontaktach prawnych.

Ponadto prawnicy ci przyczyniają się do wzmocnienia komunikacji pomiędzy Polakami a niemieckimi organami rządowymi, co przyczynia się do osiągnięcia głębszego zrozumienia i efektywniejszej współpracy pomiędzy obiema stronami.

Polski adwokat saarland
Polski adwokat saarland

Świadcząc kompleksowe i zintegrowane usługi, polscy prawnicy w Kraju saarland są w stanie wzmocnić pozycję Polonii, pomagając jej pokonać przeszkody prawne i kulturowe, zwiększając w ten sposób ich szanse na sukces i dobrobyt w Niemczech.

Hanna Modzelewska Suter

Hanna Modzelewska Suter jest polski prawnik, adwokat w Saarbrücken w Niemczech, po Saarland. Oferuje swoje usługi w wielu językach, m.in. polskim, niemieckim i angielskim. Jej obszary praktyki obejmują prawo cywilne, prawo handlowe, reprezentację korporacyjną i prawo rodzinne.

Jej biuro mieści się pod adresem Im Birkenfeld 8, Saarbrücken. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu +49-6897-766485 lub faksem pod numerem +49-6897728884. Jeśli chcesz wysłać do niej e-mail, możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronach internetowych Izby Adwokackiej tam wskazanych.

Bach & Leidinger Rechtsanwälte

Bach & Leidinger Rechtsanwälte to kancelaria prawnicza z siedzibą w Saarwellingen w Kraju Sarland. Kancelaria świadczy szereg usług prawnych, w tym prawo pracy, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prywatne prawo budowlane, prawo socjalne, prawo karne, prawo drogowe, prawo ubezpieczeniowe.

Ich biuro mieści się przy Dillinger Str. 4, 66793 Saarwellingen, można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu +49 6838 983300. Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 08:00-12:00, 13:00-17:00
  • Wtorek: 08:00-12:00, 13:00-15:00
  • Środa: 08:00-12:00, 13:00-17:00
  • Czwartek: 08:00-12:00, 13:00-17:00
  • Piątek: 08:00-12:00, 13:00-15:00

Rechtsanwalt Rudolf Bauer

Rechtsanwalt Rudolf Bauer jest polski adwokat Saarland w Niemczech. Działa w Dillingen i oferuje szeroki zakres usług prawnych. Jego obszary praktyki obejmują prawo rodzinne, prawo najmu, prawo drogowe, prawo socjalne, prawo umów, prawo pracy, prawo upadłościowe, prawo spadkowe i prawo karne.

Jego biuro mieści się pod adresem Herrenstr. 26, 66763 Dillingen Saar, można się z nim skontaktować pod numerem telefonu +49 6831 9663781 lub adresem e-mail info@rarudolf-bauer.de​.

Conrad & Lambert

Conrad & Lambert to kancelaria prawnicza z siedzibą w Saarlouis w Kraju Saarland, oferująca szeroki zakres usług prawnych. Kancelarią kieruje dwóch doświadczonych prawników: Georg Conrad i dr Sascha Lambert. Kluczowe obszary praktyki:

  • Prawo rodzinne: Georg Conrad specjalizuje się w prawie rodzinnym, oferując usługi związane z rozwodami, opieką nad dziećmi i sprawami spadkowymi.
  • Prawo o ruchu drogowym: Conrad zajmuje się również kwestiami prawnymi związanymi z ruchem drogowym, w tym wypadkami i wykroczeniami drogowymi.
  • Prawo nieruchomości i najmu: Dr. Sascha Lambert jest specjalistą w dziedzinie najmu i prawa rzeczowego, zajmując się takimi zagadnieniami, jak spory dotyczące najmu, własność nieruchomości i prawo budowlane.
  • Prawo budowlane i architektoniczne: Lambert jest także ekspertem w zakresie prawa budowlanego, pomagając klientom w kwestiach prawnych związanych z projektami budowlanymi i kontraktami architektonicznymi.

Georg Conrad ma duże doświadczenie w prawie rodzinnym i drogowym i jest znany ze swojego bezpośredniego i kompetentnego podejścia do kwestii prawnych, a dr Sascha Lambert ma wybitną karierę z dużym doświadczeniem w zakresie prawa najmu, nieruchomości i prawa budowlanego. Jest autorem licznych publikacji na ten temat oraz był radcą prawnym i prelegentem na seminariach dla różnych instytucji, w tym Deutsche Bank i VDIV (Stowarzyszenie Zarządzających Nieruchomościami).

Klienci Conrad & Lambert chwalą firmę za miłą, kompetentną i sprawną obsługę. Firma otrzymała wysokie oceny na różnych platformach recenzyjnych, co odzwierciedla jej dobrą reputację w regionie Saarland.

Previous post
Naturalne obrzezanie – zdjęcia, fakty i kontrowersj
Next post
polski dentysta barendrecht

Dodaj komentarz