Polscy lekarze w Niemczech

Polski dermatolog w Berlin

Polski dermatolog w Berlin , Polski dermatolog w Berlinie, także z dermatologiem w Berlinie w Niemczech, oprócz polskiego dermatologa w Berlinie, na doświadczeniach uzupełniania listy najlepszych polskich lekarzy w Berlinie w różnych specjalnościach medycznych, co stanowi grupę wielokrotnych poszukiwań prośby Polonii zamieszkującej w Niemczech ogółem za pośrednictwem wyszukiwarki Google i serwisów społecznościowych, a także głównych forów, które ze względu na łatwość, jaką zapewniają, wolą być badane przez polskich lekarzy i lekarzy w niemieckich klinikach i ośrodkach medycznych na poziomie komunikacji, co stanowi dobry krok w kierunku trafnej diagnozy stanu pacjenta i leczenia na kolejnym etapie, które zapewnimy Państwu poprzez kolejne linie niniejszego raportu.

Polski dermatolog w Berlin

Wiele osób poszukuje polskiego dermatologa w Berlinie ze względu na szczególne znaczenie tej specjalności lekarskiej, gdyż choroby skóry uznawane są za uciążliwe schorzenie, zwłaszcza że znacząco wpływają na normalne funkcjonowanie życia codziennego, np. alergie – Alergia. przedstawił Państwu polski alergolog w Berlinie.Oprócz opryszczki narządów płciowych, łuszczycy, egzemy, zapalenia skórno-mięśniowego, limfogranuloma wenerycznego przenoszonego drogą płciową i wielu innych chorób, które wymagają wizyty u lekarza natychmiast po zauważeniu jakichkolwiek objawów.

Polski dermatolog w Berlin
Polski dermatolog w Berlin

Beate Trenkler-Tyczynski dermatolog polski berlin

Doktor Beate Trenkler-Tyczyński jest dermatologiem mieszkającym w Berlinie, specjalizującym się w chorobach skórnych i wenerycznych. Jej praktyka mieści się pod adresem Kurfürstendamm 102, 10711 Berlin. Oferuje szeroki zakres usług dermatologicznych, w tym leczenie alergii, badania przesiewowe w kierunku nowotworów i dermatologię estetyczną.

Numer kontaktowy jej kliniki to +49 30 7512030. Do gabinetu można dojechać środkami transportu publicznego, najbliższa stacja S-Bahn to S Halensee (obsługuje linie S41, S42, S45 i S46), a w pobliżu znajduje się kilka przystanków autobusowych (np. Agathe -Lasch-Platz i Joachim-Friedrich-Str./Westfälische Str.).

Pacjenci pozytywnie ocenili ją pod względem dokładności i przyjaznego zachowania, chociaż niektórzy zauważyli problemy z planowaniem wizyt i czasem oczekiwania. Gabinet jest przystosowany do obsługi pacjentów mających problemy z poruszaniem się i oferuje takie udogodnienia, jak stufenfreier Zugang (dostęp bez schodów) i rollstuhlgerechter Aufzug.

Dr. med. Zara Javidnia Fachärztin für Dermatologie und Venerologie

 • Paulsborner Str. 2, 10709 Berlin,
 • +493089061714

Dr. med. Irina Jahnke und Kollegen – Dermatologie, Haare und Ästhetik (2 Standorte in Berlin)

 • Tauentzienstraße 18A, 10789 Berlin
 • +49308851125

Dermatologische Praxis Berlin Karlshorst

 • Ehrenfelsstraße 47, 10318 Berlin
 • +49305108614

Praxis für Dermatologie und Allergologie Am Roseneck – Prof. Dr. med. Beate Tebbe

 • Teplitzer Str. 26, 14199 Berlin
 • +49308200783

Dr. med. Hansjörg Reupke

 • Kurfürstendamm 65, 10707 Berlin
 • +4930402030978

polskiego dermatologa w Berlinie

Wybór polskiego dermatologa w Berlinie opiera się na tym, aby był on odpowiedni pod względem lokalizacji blisko pacjenta, a jednocześnie był profesjonalny w doskonaleniu swojej pracy.To obejmuje wiele wskaźników, które pomogą Ci dotrzeć do odpowiedniego dla Ciebie lekarza bez przechodzenia przez wiele złych doświadczeń z lekarzami, którzy cieszą się dobrymi opiniami, negatywną lub złą reputacją w swojej dziedzinie, dlatego wybierając dermatologa w Berlin Shater, możesz wziąć pod uwagę te wskazówki.

 • Same wyszukiwania w Internecie nie wystarczą. Możesz zapytać mieszkańców, którzy mieli takie same doświadczenia jak Ty.
 • Lekarz powinien mówić po polsku, szczególnie w przypadku imigrantów, którzy nie władają jeszcze biegle językiem niemieckim.
 • Lekarz, do którego się udasz, powinien mieć pozytywne opinie na Mapach Google.
 • Lekarz musi przestrzegać terminów wizyt, a jego klinika nie może cierpieć z powodu złej organizacji.
 • Przeczytaj uważnie komentarze osób przed tobą na temat lekarza i jego leczenia pacjentów.
 • Możesz także śledzić naszą stronę internetową, ponieważ zawsze okresowo publikujemy nowych polskich lekarzy w Niemczech.

Tym samym zakończyliśmy ten temat, który kręcił się wokół dermatologa w Berlinie, najlepszych lekarzy, lekarzy specjalistów i konsultantów na scenie w tej dziedzinie, gdzie możesz przejrzeć powyższą listę i wybrać odpowiedniego lekarza .

Previous post
Polski ginekolog w Berlin – Najlepszy ginekolog w Berlinie
Next post
Polski lekarz ortopeda w Berlin

Dodaj komentarz