Polscy lekarze w Niemczech

Polski endokrynolog w Berlin

Polski endokrynolog w Berlin , Ponieważ gruczoły dokrewne wydzielają różne hormony odpowiedzialne za wiele procesów fizjologicznych, w tym między innymi za wzrost, regulację temperatury ciała, regulację snu, regulację poziomu cukru we krwi i wzrost kości.Choroby przewlekłe i powszechne, takie jak cukrzyca, otyłość, nowotwór , choroby seksualne, zaburzenia kości, a także zaburzenia metaboliczne.

Polski endokrynolog w Berlin

Układ hormonalny składa się z kilku gruczołów w całym organizmie, ponieważ podwzgórze, przysadka mózgowa i szyszynka znajdują się w mózgu, tarczyca i przytarczyce znajdują się w szyi, a grasica znajduje się pomiędzy płucami. a nadnercza znajdują się nad nerkami, natomiast trzustka, uważana za jeden z rodzajów gruczołów dokrewnych za żołądkiem, natomiast jajniki u kobiet i jądra u mężczyzn znajdują się w okolicy miednicy.

Polski endokrynolog w Berlin
Polski endokrynolog w Berlin

Klaus-Peter Liesenkötter, Endokrinologikum Berlin

  • Friedrichstraße 76, 10117 Berlin
  • +49302091562290

Prof. Ulrich Bogner

  • Stuttgarter Pl. 1, 10627 Berlin
  • +49302132004

Privatpraxis für Endokrinologie

  • Mommsenstraße 27, 10629 Berlin
  • +49302142723

Tutaj, drodzy odwiedzający naszą stronę, dotarliśmy do końca tego tematu, który skupiał się wokół polskich lekarzy w Berlinie, gdzie możecie z łatwością go przejrzeć, skontaktować się z odpowiednim dla Państwa lekarzem i umówić się na wizytę on-line. aby otrzymać wszystkie Państwa zapytania i komentarze pod tym artykułem w przeznaczonym do tego miejscu.Mam nadzieję spotkać się z Państwem w nowych tematach.

Previous post
Polski pediatra Berlin – Polscy lekarze pediatrzy w Berlinie
Next post
Polski psychiatra Berlin – najlepszy psychiatra dla Polaków w Berlinie

Dodaj komentarz