Polscy lekarze w Niemczech

Polski lekarz rodzinny Essen – Najlepszy polski lekarz rodzinny w Essen

Polski lekarz rodzinny EssenNajlepszy polski lekarz rodzinny w Essen Polski lekarz ogólny w Essen, ponieważ w tym artykule będziemy kontynuować serię najlepszych polskich lekarzy w Essen, ponieważ społeczność polska w tym niemieckim mieście w dalszym ciągu poszukuje lekarza ogólnego w Essen, który mówi po polsku, biorąc pod uwagę, że polski lub nawet zagraniczny lekarz ogólny specjalizuje się w leczeniu wielu chorób, które mogą dotykać człowieka od urodzenia.

Jest polski lekarz ogólny specjalizujący się w leczeniu dzieci i polski lekarz ogólny specjalizujący się w leczeniu dorosłych. Lekarz bada i diagnozuje różne przypadki oraz przepisuje odpowiednie leczenie. Dziś, nasi drodzy obserwatorzy, zebraliśmy dla Was listę nazwiska najlepszych polskich lekarzy ogólnych w Essen dla dorosłych i dzieci.

Polski lekarz rodzinny Essen

Polski lekarz rodzinny Essen Jeśli szukasz polskiego lekarza ogólnego w Essen, który mówi po polsku, tutaj, w tym temacie, zebraliśmy dla Ciebie listę najbardziej znanych i największych polskich lekarzy w Essen w Niemczech, gdzie polski lekarz ogólny specjalizuje się w leczeniu wszystkich chorób i zaburzeń ludzkich w kategorii dzieci, osób starszych i dorosłych, gdyż uważany jest w Essen za lekarza ogólnego. Jako pierwszy ekspert w dziedzinie opieki zdrowotnej ponosi zatem wielką odpowiedzialność w zapewnieniu niezbędnej opieki pacjentom i poprawę swojego stanu zdrowia. Lekarz Generalny pragnie także ciągłego aktualizowania wiedzy medycznej i bycia świadomym najnowszych informacji i dostępnych narzędzi medycznych.

Polski lekarz rodzinny Essen
Polski lekarz rodzinny Essen

Dr. med. Bozena Puchalski

Dr. med. Bożena Puchalski jest lekarzem rodzinnym z ponad 20-letnim doświadczeniem. Prowadzi prywatną praktykę w dzielnicy Essen-Kettwig. Jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona w leczeniu chorób dorosłych. Mówi po polsku i niemiecku.

Dr. Puchalski ukończyła studia medyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę jako lekarz stażysta w szpitalu w Essen. Następnie przez kilka lat pracowała jako lekarz rodzinny w różnych praktykach lekarskich w Essen. W 2010 roku założyła własną praktykę lekarską w dzielnicy Kettwig.

Dr. Puchalski jest specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej. Leczy szeroki zakres chorób dorosłych, w tym choroby układu krążenia, układu oddechowego, układu pokarmowego, układu mięśniowo-szkieletowego, układu moczowego, układu nerwowego i choroby skóry.

Dr. Puchalski jest lekarzem empatycznym i przyjaznym. Bardzo dba o swoich pacjentów i zawsze poświęca im wystarczająco dużo czasu. Jest również bardzo doświadczona i potrafi szybko i trafnie postawić diagnozę.

Dr. Puchalski jest polecany przez wielu pacjentów. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza rodzinnego, który mówi po polsku.

Opinie pacjentów

„Dr. Puchalski jest bardzo dobrym lekarzem. Jest zawsze cierpliwa i wyrozumiała. Zawsze mogę na nią liczyć.” – Anna Kowalska

„Dr. Puchalski jest profesjonalistką w swoim fachu. Zawsze dokładnie mnie bada i wyjaśnia wszystko, co mnie dotyczy.” – Jan Nowak

„Dr. Puchalski jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Zawsze czuję się u niej komfortowo.” – Maria Kwiatkowska

 • Bocholder Str. 236, 45355 Essen
 • +49201688995

Frau Ewa-Teresa Mrozowski

 • Altenessener Str. 442, 45329 Essen,
 • +49201350161

Dr. med. Jolanta Gladys

 • Stiller Weg 2, 45149 Essen
 • +492017100154

Frau Marietta Wielki-Broczinski

 • Amselstraße 5, 45134 Essen
 • +49201472152

Jan Wolodkowicz Practitioner

 • Karnaper Str. 109, 45329 Essen
 • +49201380262

Herr Robert Kortas

 • Raumerstraße 2, 45144 Essen
 • +49201761327

Dr. med. Kinga Brigitte Kowol

Dr. Kinga Brigitte Kowol jest lekarzem rodzinnym z ponad 10-letnim doświadczeniem. Prowadzi prywatną praktykę w dzielnicy Essen-Bredeney. Jest wysoko wykwalifikowana i doświadczona w leczeniu chorób dorosłych. Mówi po polsku, niemiecku i angielsku.

 • Zwingliplatz 2, Eltingstraße 50, 45141 Essen
 • +49201314398

Tym samym udostępniliśmy Państwu szczegółowy i uproszczony przegląd adresów i numerów telefonów przychodni najlepszego Polski lekarz rodzinny Essen .Na zakończenie życzymy Wam, drodzy obserwatorzy, dużo zdrowia i dobrego samopoczucia oraz prosimy Was aby podzielić się z nami swoimi opiniami i komentarzami na temat najlepszego polskiego specjalisty ogólnego w Essen, korzystając z pola komentarzy na dole tego ekranu.

Previous post
Polski lekarz Essen – adresy + numery Polscy lekarze w Essen
Next post
Polski neurolog Essen – Najlepszy polski neurolog

Dodaj komentarz